‹ Prev
Next ›
Officemate Business Card Holders
1.9" Height x 3.9" Width x 2.4" Depth - Plastic - Smoke - 1 Each
186 Stock Available
- Broad base prevents tipping and spilling
- Shatter-resistant plastic
- Smoke
Product Details
General Information
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Manufacturer Part Number | 97833 |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Brand Name | Officemate |
| Product Name | Business Card Holders |
| Marketing Information | Business card holder holds approximately 50 cards. Broad base prevents tipping and spilling. Card holder is made of shatter-resistant plastic. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Card Holder |
Product Information
| Application/Usage | Business Card |
Physical Characteristics
| Color Family | Gray |
| Product Color | Smoke |
| Product Material | Plastic |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 2.4" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Description
Officemate Business Card Holders
From the Manufacturer
People who bought this also bought
People who bought this also bought
-
Product Code: BSN329528824 Stock Available
-
Product Code: BSN329546589 Stock Available
-
Product Code: MMM684SH734 Stock Available
-
Product Code: OIC93690159 Stock Available
-
Product Code: PIL31021539 Stock Available
-
Product Code: SAN1921061A224 Stock Available
-
Product Code: XER3R020511309 Stock Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
People who bought this also bought
-
Product Code: BSN329528824 Stock Available
-
Product Code: BSN329546589 Stock Available
-
Product Code: MMM684SH734 Stock Available
-
Product Code: OIC93690159 Stock Available
-
Product Code: PIL31021539 Stock Available
-
Product Code: SAN1921061A224 Stock Available
-
Product Code: XER3R020511309 Stock Available