- Modern, clean look
- Stacked design maximizes your desktop space
- 2 drawers perfect for holding small items
- Fully removable drawers
<
>
Business Source 2-drawer Storage Organizer
2 Drawer(s) - 6" Height x 6" Width x 6" Depth - Desktop - Clear - 1 Each
Product Code: BSN82978
Product Unit: Each
13 Stock Available
People who bought this also bought
-
Product Code: AAGK400Contact customer service to check availability
-
Product Code: AKM30230BContact customer service to check availability
-
Product Code: AKM30240B4 Stock Available
-
Product Code: GJO00104301524 Stock Available
-
Product Code: GJO11251307 Stock Available
-
Product Code: MMM684SH747 Stock Available
-
Product Code: OIC2620067 Stock Available
-
Product Code: OIC99050752 Stock Available
-
Product Code: PAP1951719A155 Stock Available
-
Product Code: VER9507915 Stock Available
Product Details
General Information
| Manufacturer | Business Source |
| Manufacturer Part Number | 82978 |
| Brand Name | Business Source |
| Product Name | 2-drawer Storage Organizer |
| Marketing Information | Storage organizer features two drawers to hold small items, such as clips, rubber bands, pins and more. Drawers open independently and are fully removable. Clear construction makes it easy to identify contents. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Desktop Organizer |
Product Information
| Total Number of Drawers | 2 |
| Shape | Square |
| Placement | Desktop |
| Application/Usage |
|
| Features | Removable Drawer |
Physical Characteristics
| Color Family | Clear |
| Product Color | Clear |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |